Odağında İlgi olan bir hikaye bu…

Herkesin ilgilendiği şeyler vardır ya hayatta. İnsanlar , doğa , hayvanlar , sağlık , adalet , faydalı olmak , üretmek gibi. Tüm bunlar yaşamın bütününden bazıları ve bunlar , bizim hikayemizi i bu güne taşıyan kilometre taşları. Yazdığımız her bir konuya ilgi duyduk ve her biriyle ilgilendik, ilgilenmeye devam ediyoruz.

Bu sürecin bizi getirdiği noktada ise bir karar verdik. Daha doğrusu bir hayalimizi hayata geçirmek istediğimizin farkına vardık. Bireysel olarak ilgilendiğimiz konuları kurumsal olarak da değerlendirebilir ve deneyimlerimizi dünya ile paylaşarak daha faydalı olabilirdik.

Demek istediğimiz, insanın kendisine olan saygısından , doğaya , hayvanlara , yaşama duyduğu saygıya kadar birçok konuyu ele alabilir ve farkındalık yaratmak noktasında rol alabilirdik.

Bizde insandan , yani kendimizden başladık. Öncelikle kendimizde ve en hassas olduğumuz varlığımız, çocuğumuzda bile kullandığımız , temel kişisel bakım ürünlerini paylaşmaya karar verdik. Ve bu ihtiyaçlarımızı en doğal haliyle giderebileceğimiz formülleri , kimya mühendislerinden oluşan profesyonel bir ekiple oluşturduk. Formüllere bağlı içeriklerin tüm resmi bildirimlerini yaparak yasal mercilerden onaylarını aldık. Daha önceleri evimizde ve elimizle yaparak kullandığımız ürünleri , yine fabrikasyondan uzak , el emeğiyle ama çok daha bilimsel yöntemlerle üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Sizlerle bağ kuracağımız bir yola çıktık artık ve çok heyecanlıyız. Tabi bu süreç bizi ilgilendiğimiz konulardan koparmadı ve hatta daha etkin olmamıza da olanak tanımaya başladı. Umuyoruz ki bizler güçlerimizi birleştirdikçe çok daha fazla insana , hayvana ve tüm doğaya katkımız artarak devam edecek.
Anlayacağınız konu sadece bizimle değil , yaşamın bütünüyle ilgili.

Bu nedenle adımız GHILLY…
Ve artık sizinle İL”GHILLY”