0
23% İndirim
İndirim!

Shea Aloe Vera

64.90 49.90 KDV DAHİL

İçeriğindeki yoğun bitkisel yağların yanı sıra en etkili doğal nemlendirici olarak bilinen Aloe Vera cildinize nen sağlamasıyla birlikte cildinizin yağ dengesini kontrol altına alarak ipeksi bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. İçeriğinde A, C, E vitaminleri selenyum, çinko, magnezyum gibi mineraller ve önemli amino asitler belirli antioksidanlarla birlikte sayısız iyileştirici bileşeni barındırır. Benzersiz nemlendirme etkisi olan Shea yağı ile karışımı hassas, kremsi ve ipeksi bir temizleme vadeder. A ve E vitaminleri içeren Shea yağının cilt üzerinde oluşturduğu yumuşak doku cilt tarafından kolayca emilir. Kışın soğuktan yazın güneşten yorulan cildinizi dinlendirir.

Doğal hammaddeler sabit ve uçucu yağlar ile formüle edilen sabunlarımız kimyasal koruyucular, sentetik kokular ve renklendiriciler içermez.

Sabunlar soğuk işlem ile üretildiğinden ısıtılmayan yağların içindeki enzim, oksidan ve vitaminler korunarak cilde daha fazla fayda sağlar.

Ayrıca sabunlarda sabunlaşmamış yağ “süperfat“ bırakılarak cildin temizlenirken aynı zamanda beslenmesi ve nemli kalması sağlanır

Doğal Sabun Nasıl Kullanılır

Sabunu su ile köpürtüp cildinize uygulayın. Dilerseniz köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak bekletip bol su ile durulayın.

Doğal sabununuzu daha uzun süreli ve verimli kullanmak için doğal sabunu mutlaka delikli ahşap veya seramik bir sabunlukta tutun.

UYARI

Harici kullanım içindir. Kullanmadan önce herhangi bir alerjik reaksiyona karşı küçük bir cilt bölgesinde test edin.

Ürünler ilaç yerine kullanılamaz. Burada yazılanlar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır, sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun.

Henüz inceleme yapılmadı.

“Shea Aloe Vera” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir