0
23% İndirim
İndirim!

Nar Siyah Üzüm

64.90 49.90 KDV DAHİL

Yaşam meyvesi olarak bilinen nar mitolojide bolluğu, sonsuz yaşamı sembolize etmiştir. Yüzyıllardır nar bitkisi sağlık, ilaç, kozmetik başta olmak üzere birçok sebeple kullanılmıştır. Bununla birlikte üzüm çekirdeği yağı ise Antik Yunanlılar tarafından tıbbı tedaviler ve güzellk için sıkça kullanılmıştır. İçinde bolca E vitamini Linoleik asit ve oleik asit barındırmaktadır. 

Zengin bitkisel yağlarla birlikte nar suyu, nar çekirdeği yağı, üzüm çekirdeği yağından oluşan bu sabun size esnek, sıkı, aydınlık bir cilt vadeder.   

Cildin nem oranını dengelemesiyle yaşlanma belirtilerinin azaltmasının yanında yara, yanık ve sivilce izlerinin onarılmasını sağlar ; göz çevresindeki koyu halkaların giderilmesine de destek olur. Hassas ve kuru ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.  

Doğal hammaddeler sabit ve uçucu  yağlar ile formüle edilen sabunlarımız kimyasal koruyucular, sentetik kokular ve renklendiriciler  içermez. 

Sabunlar soğuk işlem ile üretildiğinden ısıtılmayan yağların içindeki enzim, oksidan ve vitaminler korunarak cilde daha fazla fayda sağlar. 

Ayrıca sabunlarda sabunlaşmamış yağ “ süperfat “ bırakılarak cildin temizlenirken aynı zamanda beslenmesi ve nemli kalması sağlanır.  

Doğal Sabun Nasıl Kullanılır 

Sabunu su ile köpürtüp cildinize uygulayın. Dilerseniz köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak bekletin,  bol su ile durulayın. 

Doğal sabununuzu daha uzun süreli ve verimli kullanmak için doğal sabunu mutlaka delikli ahşap veya seramik bir sabunlukta tutun. 

UYARI 

Ürünler ilaç yerine kullanılamaz. Burada yazılanlar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır, sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun. 

Harici kullanım içindir. Kullanmadan önce herhangi bir alerjik reaksiyona karşı küçük bir cilt bölgesinde test edin. 

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nar Siyah Üzüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir