0
24% İndirim
İndirim!

Aktif Karbon

61.90 46.90 KDV DAHİL

Bu çok özel sabuna “doğal detoks “ sabunu da diyebiliriz. İçeriğindeki aktif kömür micro tanecikleri ile zararlı olabilecek kimyasallardan arındırır, temizler ve rahatlatır. Mısırlılar kömürü yaraları bakterilerden arındırmak için Hindistan’da ise suyu filtrelemek için kullanmıştır. Günlük hayatımızda cildimizin gözeneklerine sızan gazlar, sentetik maddeler ve kir cildimizin gözeneklerini tıkar. Aktif karbon sabununu oluşturan zengin doğal yağlar cildin doğal nemini de dengeler. Düzenli kullanıldığında cildinizin yenilendiğini nefes aldığını hissedersiniz ayrıca kir ve yağlanmaya bağlı oluşan cilt lekelerinin giderilmesine ve cildin sıkılaşmasına destek olur. 

Doğal hammaddeler sabit ve uçucu  yağlar ile formüle edilen sabunlarımız kimyasal koruyucular, sentetik kokular ve renklendiriciler  içermez. 

Sabunlar soğuk işlem ile üretildiğinden ısıtılmayan yağların içindeki enzim, oksidan ve vitaminler korunarak cilde daha fazla fayda sağlar. 

Ayrıca sabunlarda sabunlaşmamış yağ “ süperfat “ bırakılarak cildin temizlenirken aynı zamanda beslenmesi ve nemli kalması sağlanır.  

Doğal Sabun Nasıl Kullanılır 

Sabunu su ile köpürtüp cildinize uygulayın. Dilerseniz köpüğü dairesel hareketlerle masaj yaparak bekletin, bol su ile durulayın. 

Doğal sabununuzu daha uzun süreli ve verimli kullanmak için doğal sabunu mutlaka delikli ahşap veya seramik bir sabunlukta tutun. 

UYARI 

Harici kullanım içindir. Kullanmadan önce herhangi bir alerjik reaksiyona karşı küçük bir cilt bölgesinde test edin. 

Ürünler ilaç yerine kullanılamaz. Burada yazılanlar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır, sağlık sorunlarınız için ilgili uzman hekime başvurun. 

Henüz inceleme yapılmadı.

“Aktif Karbon” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir